Gala Blog Roku 2013

  • 02/03/2014 17:49
  • Kategoria: Osobiste
  • Tagi: brak
  • 116 komentarzy

 

Potrzebowałam kilku dni, by uspokoić emocje i móc dokładnie opisać Wam czwartkowy wieczór. I nie będzie przesadą, jeśli powiem, że był przełomowy. Ale o tym na końcu.


Po wejściu do Muzeum Historii Żydów Polskich, gdzie odbyła się Gala i wpisaniu się na "listę obecności" zostałam poproszona o ustawienie się na "ściance", by przemiły fotograf Maciej mógł zrobić mi kilka zdjęć :)

 

Oddałyśmy kurtki do szatni i udałyśmy się w stronę sali, gdzie miały być rozdane nagrody. Zasiadłyśmy w rzędzie oznaczonym karteczkami "Nominowani". Po kilkunastu minutach wszyscy już zajęli swoje miejsca i część oficjalna transmitowana na żywo zaczęła się.
Po krótkim wprowadzeniu przez Pana Oliwiera Janiaka, wymieniał on kolejne kategorie i kolejni zwycięzcy wychodzili na scenę, wygłaszali swoje krótkie przemowy - no, nie wszyscy, każdemu chyba zapisał się w pamięci autor bloga "Jak oszczędzać pieniądze" :))
Nastał czas na kategorię "Moda i Uroda". Wszystkie cztery, tj. ja, Klaudia, Bambi i Kinga usiadłyśmy głębiej w swoich fotelach. Na scenę wyszła jurorka - Pani Dorota Soszyńska, otworzyła kopertę... I zanim się zorientowałam, bez żadnych dodatkowych objaśnień, krótko oznajmiła, że zwycięski blog to Poziom. Tu zdecydowanie najdziwniejszy moment całego wieczoru, który pamiętam jak przez mgłę, a w głowie mimowolnie słyszę Takadum zespołu Me, Myself and I. Głośne brawa, ale my zdrętwiałyśmy - ja do tego stopnia, że po kilku sekundach dopiero zrozumiałam, że przecież to ja, to mój blog! Skupiłam całą swoją uwagę na tym, żeby podnieść się z siedzenia i ruszyć na scenę, pamiętać o oddychaniu i liczeniu każdego schodka w obawie przed potknięciem się, co wcale by mnie nie zdziwiło. Możecie mi wmawiać, pokazywać nagrania i przekonywać, że do przejścia miałam kilka metrów i zajęło mi to niecałą minutę. Nie zgadzam się. Ja w ciągu tej podróży zdążyłam jakieś 3 razy stracić przytomność i ją odzyskać. W tym czasie Pan Oliwier krótko opowiedział o mnie, o miłości do Rihanny, o La Familii. Dotarłam na scenę, Pani Dorota wręczyła mi statuetkę z najszczerszą sympatią w oczach (musicie mi uwierzyć, że ta statuetka waży naprawdę dużo!), ja powtarzałam jak szalona "dziękuję, dziękuję" i stanęłam przed mikrofonem.


Przed sobą miałam zapełnioną salę osób skupiających swoją uwagę na mnie. Nie muszę chyba przytaczać swoich słów, po prostu Wam to pokażę. Bo to trzeba zobaczyć.

 
 
Słyszycie te brawa w środku mojej "przemowy"? Tak, właśnie te brawa, jak się później dowiedziałam, były za odwagę. Po moich słowach mikrofon jeszcze na chwilę przejęła Pani Dorota Soszyńska by wypowiedzieć kilka najcieplejszych słów, jakie usłyszałam tego wieczoru - że z mojego bloga bije prawda, że pomagam, że doceniła przede wszystkim treść i moją osobowość. To było naprawdę niesamowite - świadomość, że nie znając mnie była w stanie zrozumieć o co tak naprawdę chodzi.
Następne kilkanaście minut nie pozwoliło mi wziąć głębszego wdechu, bo schodząc ze sceny Pani Ola - jedna z organizatorek całej tej imprezy - przytuliła mnie bardzo mocno i ze łzami w oczach wyznała, że szczerze ją wzruszyło to, co powiedziałam i od razu skierowała mnie poza salę by udzielić wywiadu dla Onetu. Wróciłam na miejsce i oszołomiona słuchałam kolejnych ogłoszonych zwycięzców. 
 
 
 
Po zakończonej Gali na scenę wyszedł Dawid Podsiadło i zagrał koncert. My wyszłyśmy, bo musiałam w końcu wyściskać Klaudię, Kingę i Bambi, zaczerpnąć świeżego powietrza na zewnątrz i udałyśmy się na afterparty. Tu kolejne zaskoczenie - inni blogerzy podchodzili do mnie i gratulowali, wręcz zasypywali mnie komplementami na temat przemowy. Odnalazła mnie Pani z Polskiej Agencji Prasowej i kolejny wywiad, i kolejne gratulacje od pozostałych laureatów. 
Kilka słów szczególnie zapisze się w mojej pamięci i jeśli kiedyś nastąpi we mnie moment zwątpienia, to po prostu przesłucham Takadum i wspomnę te wypowiedzi - wiem, że od razu wybiją mi z głowy wątpliwości.
 
Szczególne pozdrowienia dla Marty z Jadłonomii oraz i10 z Epizodów z Bezrobocia :)
Także dla Jessiki (gratuluję wygranej!) i Julki, które poprosiły o wspólne zdjęcie.
 
 
bluzka z Gali zakupiona w Zarze,
znane Wam już legginsy oraz buty z choies
 
 
Piosenka, która powoduje mimowolny uśmiech na mojej twarzy i śmiało może otrzymać miano earworm'a, ponieważ nie daje mi spokoju od czwartku ;)
 
 
 
Mówiłam to na Gali, będę powtarzać w kółko:

Serdecznie dziękuję całej LaFamilii, bez której ten blog nie miałby powodu, by zaistnieć. Dziękuję za setki wiadomości, które nieprzerwanie piszecie, by pogratulować sukcesu - nie zapominajcie, że to też Wasz sukces!
 
Dziękuję, Klaudia, bo wraz ze mną tworzysz tego bloga - jesteś autorką większości fotografii na nim :)
 
Mamie dziękuję za podrzucenie mi pomysłu na wystartowanie w konkursie, bez Niej nie zgłosiłabym swojego udziału!
 
Krzysiowi - mojemu bratu - dziękuję, że od razu po wręczeniu mi nagrody próbował się dodzwonić, choć nie mogłam jednocześnie wygłaszać swojej przemowy i odebrać połączenia :)) Ale wyściskał mnie po powrocie do domu!
 
I coś, czego nie powiedziałam na Gali, do czego zabrakło mi tchu, a jest równie ważne i nie może zostać pominięte - dziękuję mojemu Tacie, że mimo naszej sytuacji rodzinnej jest, że pamięta o mnie, że jest dumny jak paw ze swojej córeczki, a od niedawna ma drugą - moją śliczną siostrzyczkę i dziękuję za słowa otuchy, które przekazał mi po Gali. Długo nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak świetnym i wyrozumiałym facetem jest mój Tata, ale bezwarunkowo kocham Cię.
:)
 
 
 EDIT
5.03.2014

Chcę podzielić się z Wami dwoma filmikami. Miałam je wrzucić od razu, ale przez całe zamieszanie je opuściłam.
Pierwszy z nich to gratulacje od La Familii :)


Natomiast drugi to filmik samej Weroniki - jego część pojawiła się w powyższym, ale postanowiłam zamieścić go w całości. Weronika jest poważnie chora, ma problemy z poruszaniem się ale ma wiele osiągnięć ponieważ pływa - zresztą za nią widzimy medale :) Kiedyś pomogłam Weronice w głosowaniu na jej przyjaciółkę Oliwię, za co Werka była mi niesamowicie wdzięczna i przy okazji mojej wygranej nagrała ten filmik... Przygotujcie sobie paczkę chusteczek, mnie nikt nie uprzedził :(


116 komentarzy

Olla 01/04/2014 20:16 to ty sie w koncu nazywasz Oleksandra czy Aleksandra ? :> (Odpowiedz)
Anonymous 18/03/2014 21:21 Woow gratuluje :) i jeszcze ten filmik *.* ;( (Odpowiedz)
Kaysa Radash 12/03/2014 23:11 oglądałam z zaciśniętym kciukami, bardzo się ciesze z Twojej wygranej :* (Odpowiedz)
FatmaKhaled 08/03/2014 19:51 Gratuluję :) Zapraszam równiez na bloga polskiej muzułmanki :

http://muslimfatmafashion.blogspot.com/
(Odpowiedz)
Anonymous 08/03/2014 13:13 czy tylko ja czytałam ze łzami w oczach i uśmiechem na twarzy? <3 Olu, podziwiam to, co robisz, gratuluję wygranej! jeszcze to o Nas - La Familii.. jeju, najbardziej wzruszające słowa jakie słyszałam/czytałam <3 /Kasia (Odpowiedz)
Anonymous 06/03/2014 15:14 Jejuuu Olcia gratulacje z całego serca <3! zasłużyłaś , naprawdę ! :) (Odpowiedz)
Anonymous 05/03/2014 22:47 Jeszcze raz gratuluje... słów brakuje aby opisać to co czuje :)


"Dumny"-wymieniony na końcu -sprawca początka :)
(Odpowiedz)
i10 04/03/2014 15:41 Trzymaj się dziewczyno, należało Ci się jak nikomu innemu!
I dzięki za pozdrowienia i za ŚWIETNĄ rozmowę! :D
(Odpowiedz)
Martyna Klonder 04/03/2014 13:14 zasłużyłaś. ciężka praca popłaca :) zapraszam do mnie :) a jak zajrzysz do mnie to kliknij w baner Firmoo lub Sheinside. Z Góry dziękuję :) pozostacsoba.blogspot.com (Odpowiedz)
Anonymous 04/03/2014 02:12 Oli i love you! <3 (Odpowiedz)
Anonymous 03/03/2014 23:55 Gratuluje Poziom ;* (Odpowiedz)
Wiktoria Gruca 03/03/2014 23:20 gratulacje kochana!<3


http://take-my-style.blogspot.com/
(Odpowiedz)
Anonymous 03/03/2014 23:08 Jesteś cudowna! Zasłużyłaś na tę nagrodę w 100% :) (Odpowiedz)
Natalia Banaś 03/03/2014 22:38 Gratulację!
http://natusia-natusiaa.blogspot.com/
(Odpowiedz)
Anonymous 03/03/2014 21:02 5 razy słuchałam Twojej pięknej i niestety krótkiej przemowy :)) (Odpowiedz)
Julia 03/03/2014 19:55 Olcia wysyłałam już gratulację na asku ale pewnie nie przeczytałaś bo miałaś ich bardzo dużo... Oddałam dla Ciebie aż 5 głosów z telefonu: mojego, mamy, taty, dziadka i mojej koleżanki XD Dziadka :D Wszyscy jak im powiedziałam o co chodzi to zagłosowali :) Chcę żebyś wiedziała że jesteś dla mnie kimś wyjątkowym, pewnie cała LF tak mówi ale ok XD Ola kocham cię najmocniej jesteś dla mnie kimś ważnym. Jak mówiłaś tą przemowę to ryczałam XD LF FOREVER KOCHAM CAŁĄ LF ♥♥♥
OLA KOCHAM WASSS ♥♥♥ ask.fm/Tysiaaaaaaaaaaaa ... ♥
(Odpowiedz)
Emilia :* 03/03/2014 19:31 JESTEŚ CUDOWNA OLEŃKO!
TAK BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE ZNALAZŁAM TWOJEGO BLOGA.
Nagroda jak najbardziej Ci się należała!
(Odpowiedz)
Anonymous 03/03/2014 19:15 Ola jeszcze przed wypowiedzią miziu miziu. ;) hahahah. :D (Odpowiedz)
Angelika M. 03/03/2014 18:23 Nagroda trafiła we właściwe ręce :*
modna-garderoba.blogspot.com
(Odpowiedz)
Anonymous 03/03/2014 18:18 Jak to czytam to łzy napływają mi do oczu i przypominam sobie ten moment kiedy Pani Dorota powiedziała, że to ty wygrałaś i Iza na tiny jak się cieszyła i my wszyscy cała LF, chociaż dzieliły nas kilometry to tak jakbyśmy byli razem. Jeszcze raz gratuluję sukcesu kochana, bo zasłużyłaś :* <3 Kochamy Cię Olka (Odpowiedz)
Oliwia Nicz 03/03/2014 18:18 GRATULACJE <3
(Odpowiedz)
Anonymous 03/03/2014 18:01 Gratuluje Ci , ponieważ naprawdę na to zasłużyłaś
(Odpowiedz)
Anonymous 03/03/2014 17:41 Popłakałam się. Jesteście niesamowite♥ (Odpowiedz)
Dominika 03/03/2014 16:49 Gratuluję ci z całego serca, należała ci się wygrana <3
Cieszę się razem z tobą!

Zachęcam do obserwowania i komentowania mojego bloga
domi-day.blogspot.com <--KLIK ;)


(Odpowiedz)
Nicoll Lesik 03/03/2014 10:39 Tak cieszę się twoim sukcesem....
Byliśmy pewni że wygrasz :) a już nie mówiąc o twojej magicznej przemowie...
Zasłużyłaś na wszystko co do tej pory osiągnęłaś. Gratuluję i życzę..wszystkiego co najlepsze tobie,jak i Klaudii ;)
(Odpowiedz)
Martyna ;** 02/03/2014 23:17 Jejciu Olu, aż mi się płakać chce po przeczytaniu tej notki, naprawdę sobie zasłużyłaś na tą wygraną i nie zapomnij, że to głównie Twoja zasługa ;) Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów <3 (Odpowiedz)
LOVE FOREVER 02/03/2014 23:10 Poprostu to co czułam gdy usłyszałam twoją przemowę i w ogóle to że wygrałaś jest nie do oposania. Dlatego napisze prosto: Kocham Cię, Olu! (Odpowiedz)
Uliczka 02/03/2014 22:57 Gratulacje Ola :) (Odpowiedz)
Koścista 02/03/2014 22:20 Ktoś kto zdziałał tyle dobrego, kto prowadzi tylko skromnego bloga z ogromną pasją i wkłada w to tyle serca - przestałabym wierzyć w ludzkość gdybyś nie wygrała.
:)
(Odpowiedz)
Ofelia N. 02/03/2014 22:06 Należało Ci się, Poziom! Mam nadzieję, że jeszcze długo będziesz prowadzić bloga. Gratulacje! :D (Odpowiedz)
Doneev kej 02/03/2014 21:50 Piękne przemówienie i wiele dobrych slow napisany w tym poście. Nie zmieniaj się nigdy, zawsze bądź tak pozytywna i energiczna osoba jaka jesteś, wszystkiego dobrego w życiu :*
I pisz dla Nas coraz więcej i coraz częściej :))
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 21:50 Poplakalam sie jak przeczytalam koncowke :( gratulacje Poziom! -Axi (Odpowiedz)
oli403 02/03/2014 21:50 Gratulacje!!! :D

boskiebransoletki.blogspot.com
(Odpowiedz)
Dosiekk 02/03/2014 21:48 Zasłużyłaś :) <3

http://normalbutdidnot.blogspot.com/
(Odpowiedz)
alluette wąsik 02/03/2014 21:34 Wzruszyłam się przy fragmencie o twoim tacie. Tak ciepło o nim napisałaś, że mam ogromną ochotę go przytulić i powiedzieć, że ma wspaniałą córkę! :) (Odpowiedz)
Sam Dreamer 02/03/2014 21:06 Uważam, że zasłużyłaś na tę nagrodę Twoje starania nie poszły na marne.
Jestem z siebie dumna, że nagrałam ten film a tym bardziej, że znalazł się on w notce i, że obejrzała go Ola. ♥
(Odpowiedz)
Tysia Dance 02/03/2014 20:45 Gratulacje Ola! Zasłużyłaś w pełni na wygraną!
Powodzenia w dalszym blogowaniu <3
http://blackorwhiteroads.blogspot.com/
(Odpowiedz)
shouts-in-my-head 02/03/2014 20:39 Gratulujemy Ola! :) Jesteśmy z Tobą <3 (Odpowiedz)
Marta Korczyk 02/03/2014 20:38 Musiało być wspaniale. Gdy usłyszałam, że wygrała zaczęłam krzyczeć! :)
Zawsze dla nas będziesz wygraną.

Pozdrawiam,
Koffam-zelki.blogspot.com
(Odpowiedz)
HAART galeria dobrych pomysłów 02/03/2014 20:16 Gratuluję!
i pozdrawiam szczerze :)
Hania
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 20:15 Brawo Ola♥ La Familia jest z Ciebie dumna :) Kochana :)
http://kajaiagaa.blogspot.com/
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 20:10 Ej poziom nie bylas najmniejsza , tam jeden facet byl nizszy xd (Odpowiedz)
Edyta Szostecka 02/03/2014 20:09 Przy twojej wypowiedzi gdy mialas statuetke w rece poleciala mi łezka , mowilas tak prawdziwiee :((
http://warrior-14.blogspot.com/
(Odpowiedz)
Joanna Kowalczyk 02/03/2014 20:06 Brak słów, naprawdę! Jesteś niesamowita i kochamy Cię Olu! Mam nadzieję, że to czytasz <3 #LF (Odpowiedz)
Risu 02/03/2014 20:05 Łzy w oczach do tego czasu, za każdym razem, gdy oglądam przemowę. <3 (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 20:01 Brawo Ola! (Odpowiedz)
Weraa ;) 02/03/2014 19:57 Gratuluję! W czasie tej gali miałam dreszcze nie wiem czemu. ; ) Przeżywałam to razem z tobą. < 3 (Odpowiedz)
Riddle 02/03/2014 19:51 LA FAMILIA DUMNA Z OLI NASZEJ ♥ (Odpowiedz)
#usmile#ismile 02/03/2014 19:48 Gratuluję! Cieszę się razem z Tobą! Jak najbardziej na to zasłużyłaś <3
http://www.wszystkoomni.blogspot.com/ :)
(Odpowiedz)
#usmile#ismile 02/03/2014 19:46 Jesteś Wspaniała! Bardzo się cieszę razem z Tobą, że udało Ci się zdobyć tą nagrodę <3 Zasłużyłaś <3 (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:43 Ola, wiem, że dostajesz pewnie mnóstwo takich wiadomości czy komentarzy, ale po prostu muszę to napisać. Dzięki Tobie naprawdę się zmieniłam. Kocham Cię niezmiernie, bo gdyby nie Ty to pewnie byłabym już martwa. Wiem, że strasznie głupio to brzmi, ale nigdy nie byłam lubiana, wszyscy się ze mnie wyśmiewali. Bardzo się załamałam, myślałam o samobójstwie tyle razy... Wtedy znalazłam Ciebie, Twojego Aska, Twojego bloga. Jesteś najlepszą, najwspanialszą, najcudowniejszą osobą na całym świecie. Nagroda w 100% Ci się należy. Oluś, nawet nie wiesz, jak bardzo Ci dziękuję za wszystko co robisz, co robiłaś... Masz tak ogromne serducho! Jesteś najważniejszą osobą w moim życiu, mimo, że Cię nie znam. Pozdrawiam Cię, wysyłam ogroooomnego przytulasa. Pozdrów Klaudię, Zgredzię, Cicika i Fufu. Kocham :* (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:42 Zasłużyłaś na statuetkę. Twoje wpisy mogę czytać godzinami. Ostatnio jak mama zapytała się mnie kim się inspiruję, odpowiedziałam jej że POZIOM. Jesteś szczera, nikogo nie udajesz i nie tratujesz nas jak zwykłych obserwatorów lecz jak swoich bliskich. Piszę z anonima, ale mam swojego bloga. Gdyby nie ty to nie miałabym odwagi by go założyć. Dziękuję Ola !!! ♥ (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:42 Nigdy nie zapomnę tego dnia <3

GRATULACJE W 100% ZASŁUŻYŁAŚ NA TĘ NAGRODĘ
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:40 Ale super! Wielki uśmiech na mej twarzy i świeczki w oczach. :) Gratuluje!
http://kiczplis.blogspot.com/
(Odpowiedz)
Agata 02/03/2014 19:38 ciekawe Anonimie, czy nie mówiłbyś podobnie, jakbyś wygrał taki konkurs i jakbyś musiał powiedzieć coś przed taką publicznością ;) (Odpowiedz)
poziom 02/03/2014 19:37 radzę wyciągnąć wnioski ze swojego spostrzeżenia :) (Odpowiedz)
Ola 02/03/2014 19:36 Brawo Olu ;) (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:34 A wcale nie wygladasz :) (Odpowiedz)
Ola 02/03/2014 19:33 Gratulację Olu- niesamowity blog jak i TY :)
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:30 muszę przyznać, że sie wzruszyłam ;) jesteś niesamowita <3 (Odpowiedz)
poziom 02/03/2014 19:29 a zdaniem każdego kto mnie zna na co dzień wydobyć ze mnie jakąkolwiek emocję to sztuka, więc myślę, że nie zaszkodzi raz wylać z siebie uczucia :) (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:26 Przez Ciebie siedzę cała zaplakana <3 jestes taka wspaniała <33 (Odpowiedz)
Alicja Haraszczuk 02/03/2014 19:26 Chyba nigdy nie przestane Ci gratulować! Życzę Ci dalszych sukcesów :)

~twoje osobiste paparazzi z Wawy :*
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:23 Moim zdaniem przesadzasz z emocjami przemowa i w ogole. To nie na te okazje (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:19 OLCIA BARDZO CI GRATULUJĘ <3<3 JESTEŚ NAJLEPSZA, I PŁAKAŁAM RAZEM Z TOBĄ, BYŁO WIDAĆ W FILMIKU, CHWILĘ WZRUSZENIA <3<3 A GDY PADŁY SŁOWA "WYGRANY BLOG? - POZIOM" WSTAŁAM Z KRZESŁA I ZACZĘŁAM SKAKAĆ PO DOMU JAK SZALONA I PISZCZEĆ<3<3 /POZIOM NAZWAŁA MNIE MISIU <3 (Odpowiedz)
Alankowo Sz 02/03/2014 19:17 Ja też bardzo Ci gratuluję !!
Jestem tu od niedawna,a uwielbiam Twojego bloga,czytam każdy nowy post jednym tchem :)
Zasłużyłaś na to bo Twój blog jest wspaniały !!!!!!!!!! :) :*

http://alankowosz.blogspot.com/
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:16 Gratuluję <3 Jesteś świetna! Czytam każde notki na twoim blogu one są swietne! (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:16 NIE NA WI DZE CIE ! przez te słowa o twoim tacie oczy mi się pocą :( <3 kochana :>
życzę dalszych sukcesów :-)
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:15 Ola gratuluje Ci wygranej <3 (Odpowiedz)
Weronika Sitnik 02/03/2014 19:15 zasluzylas jak najbardziej! Twój sukces - sukces LF! Zawsze będziemy Cię wspierać, pamiętaj. :) (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:15 Gratulacje Olcia <3 Liczyłam na twoją wygraną :) chociaż nie mogłam obejrzeć gali, zawsze jak oglądam ten filmik z notki aż łzy zaczynają mi lecieć ;)) Razem z koleżanką dalej spamujemy sobie tym że wygrałaś ♥ Jeszcze raz gratulacje bo bez ciebie moje życie było by nudne i nie miała bym co czytać a tak przynajmniej czytam twojego bloga i aska i zawsze staram Ci się jakoś pomóc głosując bądź jakoś inaczej <3 Pozdrawiam Ciebie, Ins i kotki ♥ Kocham Was :)) (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:14 Gratulacje Ola! Szykuj się, bo za rok dostaniesz nagrodę Bloga Roku 2014! To oczywiste! Jeszcze raz - gratulacje! <3 (Odpowiedz)
przemowanapoziomie 02/03/2014 19:13 świetna przemowa, co do wygranej- należało Ci się! :* #lf (Odpowiedz)
LIVE LIFE TO THE FULLEST 02/03/2014 19:12 Ja nadal nie wierzę że zdobyłaś tę nagrodę! Wierzyłam od początku że Ci się uda- wiara pozostała do samego końca. Ze łzami w oczach oglądam twoje przemówienie. Taka szczera osoba jak ty zasługuje na najlepsze w życiu :) I chcę Ci podziękować za to że wspierasz nas La Familię w trudnych momentach życiowych, za Twoje rady udzielane swoim czytelnikom- za to że po prostu jesteś <3 Mam nadzieję że będziesz czytać ten komentarz z uśmiechem na twarzy, bo o to mi chodziło. Czuję się taka bezradna nie mogąc z Tobą zamienić kilku zdań lub przeprowadzić krótkiej rozmowy na facebooku. Chciałabym Cię poznać w rzeczywistości, ale nie każdy dostaje w życiu tego czego chce. Serdecznie Ci gratuluję i pozdrawiam <3 (Odpowiedz)
Sadness 02/03/2014 19:12 Gratulacje jeszcze raz! <3 jestes swietna ! (Odpowiedz)
Karolina Gacek 02/03/2014 19:12 No i znowu sie popłakałam ;*

strange-world-karoliny.blogspot.com
To dzięki Oli założyłam mojego bloga, jej jest moją inapiracją w pewnym sensie
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:11 popłakałam się jak przy ogladaniu Gali, ale teraz to dopiero rycze ... Kocham Cie ;* (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:11 To co tam powiedziałaś na gali jest piękne i godne podziwu. To, że ludzie do Ciebie podchodzili i gratulowali odwagi to nic dziwnego, bo jest co chwalić, gratulować. Życzę Ci dalej takich sukcesów, żebyś była sobą bo jesteś naprawdę godnym szacunku człowiekiem :* (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:09 Gratulację ! ;* (Odpowiedz)
Icia Pyśka 02/03/2014 19:09 Kocham <3 (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:09 SUPER OLA <3 GRATULACJE <3 (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:08 Oluś gratulacje cudna przemowa <33 Zyczymy wielu takich sukcesów ;* (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:07 Piękny post Olcia ! ♥ Wierzę że zostaniesz nominowana też w następnym roku :** /KlaudiaUr (Odpowiedz)
Wero Nika 02/03/2014 19:07 Bardzo ci gratuluje oczywiście głosowałam.Jak oglądałam i weszłaś na scene dostałam dreszczy.
Ty też w jakimś stopniu wpłynęłaś na moje życie i bardzo za to dziękuje :)
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:06 jedna z najlepszych notek... wzruszylam sie, kocham Cie i Insika i gratuluje Wam... <3 (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:06 Gratulację :) (Odpowiedz)
Martyna LAFAMILIA 02/03/2014 19:06 Gratulacje Oluś ! <3 (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:06 Chociaż nie jestem w LF to cały czas jak oglądam to wideo z gali mam łzy w oczach. Jesteś naprawdę cudowna i gratuluję Ci sukcesu, oby tak dalej :) (Odpowiedz)
ola wieteska 02/03/2014 19:06 kocham cie :) (Odpowiedz)
Martyna LAFAMILIA 02/03/2014 19:06 Gratulacje Oluś ! :3 (Odpowiedz)
lintang kiss 02/03/2014 19:06 gratulacje <3 jestes najlepsza <3 (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:05 kochana:( (Odpowiedz)
lintang kiss 02/03/2014 19:05 jesteś najlepsza <3333 (Odpowiedz)
Asia 02/03/2014 19:05 Jeju, tak bardzo się wzruszyłam :( Gratuluję wygranej, należało ci się w 100% robisz to co kochasz i naprawdę po prostu La Familia jest najlepsza i zawsze będziemy cię wspierać! <3

different-view-of-the-life.blogspot.com - KLIK
(Odpowiedz)
Iza Kęcka 02/03/2014 19:05 Świetna notka Olu. Jeszcze raz gratuluję, bo na prawdę zasłużyłaś! <33 Kochamy Cię mocno :* (Odpowiedz)
Marysia Rudnicka 02/03/2014 19:04 Gratuluję!!!! (Odpowiedz)
Patrycja P 02/03/2014 19:04 Nasz piękna kochana POZIOOOM !!! Gratulacje <3333 oby tak dalej! (Odpowiedz)
Wero Nika 02/03/2014 19:04 Jejciu kochana szczerze liczyłam w twoją wygraną i oglądałam cie na żywo a jak weszłaś na scene to aż dostała dreszczy :D.Jeszcze w następnych dniach oglądając powtórki klaskałam ci. Bardzo ci gratuluje wygranej bo ty też jakoś wpłynełaś na moje życie :) (Odpowiedz)
magda1285g 02/03/2014 19:04 Jezu ♥ Kochamy Cię Ola, zasłużyłaś sobie na tę nagrodę. ♥ (Odpowiedz)
Zioło 02/03/2014 19:04 Boże. Gratulacje <3 (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:03 jak miło przeczytać! Pani Dorota miała rację, z Twojego bloga bije szczerość. Świetne! :) (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:03 aaaa gratuluje jeszcze raz!!! :D (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:03 placze jak glupia. ;c
jeszcze raz gratuluje, zasluzylas na to:*!
(Odpowiedz)
Paulina Ziarko 02/03/2014 19:03 Cudowna notka! <3
Kochamy cię!! <3
(Odpowiedz)
jestem głodna 02/03/2014 19:02 gratulacje <3 (Odpowiedz)
Natalia a 02/03/2014 19:02 jesteś najlepsza <3 :( (Odpowiedz)
Magda Niedzwiedz 02/03/2014 19:02 Gratulacje Ola! Świetna notka, kochamy Cię! <3
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:02 Gratuluje Poziom! <3 (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:01 Jeju, to jest piękne Ola :(
najlepsza Twoja notka.
Tak bardzo jestem z Ciebie dumna, głubia lezbo :)
/fiołuś.
(Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:00 Gratuluje jeszcze raz :) (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 19:00 Jesteś cudowna <3 (Odpowiedz)
krzysiek:)) 02/03/2014 18:59 Gratuluję:* (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 18:59 Gratuluje <3 / http://ask.fm/Paulusiek (Odpowiedz)
Anonymous 02/03/2014 18:59 :* nasza kochana :* (Odpowiedz)
Weronika Wnuk-Lipińska 02/03/2014 18:56 Kochana, bardzo, bardzo Ci gratuluję i oby tak dalej! Twój blog jest naprawdę cudowny, codziennie go odwiedzam, jesteś cudowna i wszystko co robisz jest godne tej nagrody!
Powodzenia w dalszym blogowaniu! <3
(Odpowiedz)
Faustyna Tina 02/03/2014 18:55 Zasłużyłaś ;)

http://tinnqu.blogspot.com/
(Odpowiedz)

Dodaj komentarz: