Slim Herbal System - opis kuracji

Wstępem do wpisu niech będzie ten krótki filmik przygotowany przeze mnie i utalentowany duet tworzący projekt chłopakdziewczyna - Mateusza i Kaję!

Jasne, że głównym celem jest polecenie Wam tych herbatek. Zrobiliśmy to na wzór sztampowych reklam telewizyjnych, jednak z czystym sumieniem mówiłam o zmianie nawyków i zauważalnych efektach dzięki tym sześciu naparom w ciągu dnia.

Najlepsze w herbatkach (moim zdaniem) jest to, że każda ma ustalony przedział czasowy. To ma ogromne znaczenie dla uporządkowania posiłków. Na każdym opakowaniu oprócz przedziału czasowego znajdziemy dodatkową wskazówkę, np. 8.00-10.00 po śniadaniu, 12.00-14.00 między posiłkami, 18.00-21.00 przed kolacją.  

1. Poranek

Dwie poranne herbaty – po śniadaniu i po drugim śniadaniu. Etap pierwszy służy detoksowi organizmu i oczyszczeniu jelit dzięki czerwonej porzeczce, babce lancetowatej, siemieniu lnianemu i pokrzywie. Etap drugi pobudza i dostarcza energię dla ciała, a więc w składzie znajdziemy Yerba Mate i żeń-szeń.

2. Południe

Etapem pierwszym jest przyspieszenie metabolizmu przy wsparciu ze strony 7 składników – w tym owocu jałowca, jarzębiny i garcinia cambogia. Poobiednia mieszanka wspiera proces termogenezy, a tłuszcze zamienia w energię dzięki między innymi mięcie z pieprzem i czerwonej porzeczce.

3. Wieczór

Najbardziej zgubne dla wagi są wieczorne przekąski przy filmie, winie czy z nudy. Dlatego głównym zadaniem pierwszej herbaty jest hamowanie apetytu i niwelowanie skutków momentów naszej słabości :) W składzie morwa biała, zielona herbata, jabłko a nawet… fasola!

Na dobranoc wypijamy odprężającą herbatę z melisą i cynamonem.

Świadomość działania każdej z herbat porządkuje posiłki w ciągu dnia, więc w cenie herbat mamy w zasadzie schemat rozsądnego odżywiania gratis. Smak? U mnie 50/50. Zazwyczaj herbatkę z pierwszego etapu danej pory dnia wypijam w chwilę i mam ochotę zaparzyć od razu kolejną, a gdy przychodzi etap drugi, to męczę jedną filiżankę do całkowitego ostygnięcia – kwestia gustu, a ziołowe napary nie są mi obce :)

Szczegółowy opis działania, składu i sklep znajdziecie na stronie www.slim-system.pl

 


2 komentarze

asfsdfg 29/03/2017 22:58 chujowe nie polecam (Odpowiedz)
Corinehofman 23/03/2017 08:00 Wypaliłas się Ola. Wrzucasz post raz na kilka miesięcy i to jeszcze jakaś słaba reklamę herbaty 🙄 (Odpowiedz)

Dodaj komentarz: